درباره مپ سایتک
مپ‌سایتک برای هدفمند شدن
پژوهش‌ها و پایان‌نامه‌های دانشگاهی

تیم مپ‌سایتک متشکل از جمعی از دانشجویان دانشگاه‌های تهران در سال 1398 فعالیت خود را آغاز کرد. این تیم باهدف ارتباط دانشگاه با صنعت و جامعه شکل گرفت. مپ‌سایتک پس از بررسی مدل‌های خارجی و ابزار‌ها و تجربیات داخلی، به این نتیجه رسید که یکی از راه‌های ارتباط این عوامل تعریف پایان‌نامه‌های کاربردی و مسئله‌محور است. بنابراین  مپ‌سایتک اولین گام خود را در ارتقای هرچه بهتر موضوعات پایان‌نامه‌های دانشجویان تحصیلات تکمیلی تعریف کرد. در سال 1398 و 1399 توانستیم اعتماد مجموعه های بزرگ اتاق بازرگانی تهران و پارک فناوری پردیس را جلب کنیم و بعنوان کارگزار این مجموعه ها در امر هدایت و رصد پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی به ارائه خدمت بپردازیم.

دانشجو مپ سایتک
تا الآن برای پایان‌نامه‌ها چه کار کرده‌ایم !؟

۳۰۰+

میلیون تومان

جذب حمایت مالی

۴۰۰+

پایان‌نامه

پایان‌نامه ‌ثبت شده

۸۰+

محور پژوهشی

محورهای احصا شده

مپ‌سایتک چه فرصت‌هایی برای شما ایجاد می‌کند ؟!
جذب حمایت مالی و کمک هزینه تحصیلی

بسیاری از پایان‌نامه‌هایی که دانشجویان در دانشگاه‌ها انجام می‌دهند می تواند در ارتقای کیفیت خدمات سازمان و یا شرکتی موثر باشد.پایان‌نامه‌های ثبت شده در مپ سایتک به شرکت ها و سازمان‌های مختلف معرفی می‌شود تا در صورت تایید حمایت‌های لازم از دانشجو صورت پذیرد. 

ایجاد رزومه شغلی

با انتخاب موضوع پایان‌نامه حول نیاز‌ها و مسائل واقعی شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توان از فرصت چند ماهه پایان‌نامه برای ارتقا رزومه شغلی بهره برد. ما در مپ‌سایتک این امکان را فراهم می‌کنیم تا پایان‌نامه‌تان را برای یک شرکت یا سازمانی خاص انجام دهید تا از این فرصت بعنوان تجربه کاری در رزومه شغلی خود ذکر کنید.

استفاده از امکانات آزمایشگاهی
و منتورینگ صنعتی

شرکت‌ها عمدتاً برای رفع نیازهای علمی خود آزمایشگاه‌های تخصصی در اختیار دارند که دانشجویان می‌توانند با انجام موضوعات کاربردی متناسب با آن شرکت‌ها از این امکانات بهره ببرند. در کنار این امکانات می‌توانند از وجود افراد با تجربه بعنوان منتور صنعتی در طول مدت همکاری برای ارتقای مهارت‌های شغلی خود استفاده کنند.

جذب سرمایه گذار

در صورتیکه ایده ای دارید و میخواهید آن را در قالب پایان‌نامه خود پیاده‌سازی‌ کنید و یا اگر پایان‌نامه‌ای که انجام می دهید برای شرکت یا سازمانی مفید باشد مپ‌سایتک معرف ‌پایان‌نامه شما خواهد‌شد.همچنین مپ‌سایتک در جذب سرمایه برای پایان‌نامه‌های محصول محور به شما کمک می‌کند. 

اگر دانشجوی تحصیلات تکمیلی هستید

برای آشنایی بیشتر و بهتر با خدمات مپ‌سایتک

لطفا در سایت ما ثبت نام کنید!
عضویت در مپ سایتک